İstanbul Havalimanı'ndan Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniğine Gidiş

İstanbul Havalimanı’ndan, Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği’ne bir çok alternatif yol izleyerek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma, Havalimanı Özel Servisi (HAVABUS), taksi ve özel transfer araçlarıyla kliniğimize ulaşmanız mümkün. Ulaşım araçlarını kullanmadan önce yukarıdaki haritadan gideceğiniz güzergahı (alternatif rotaları) incelemenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Ulaşım için ilk alternatifiniz taksi. Yaklaşık 42km‘lik mesafede (Alternatif rotalarda bu mesafe 50-56km’ye çıkabilir) taksi; İstanbul trafiğinden fırsat bulursa hızlı bir ulaşım aracı olacaktır. Bindiğiniz taksinin mutlaka plakasını alınız. Bu sayede olası eşya unutma durumunda o taksiye ulaşabilme imkanınız vardır. Taksi ile Jinepol’e bir saatlik bir yolculuktan sonra ulaşırsınız ve ortalama 370 Türk Lirası(Sarı Taksi) + Otoban ve köprü ücreti ödemeniz gerekmektedir. Yeni yürütmelikle beraber İstanbul’da turkuaz renkli ve siyah renkli lüks taksiler de mevcuttur. Eğer bunları seçerseniz ödeyeceğiniz tutar daha fazla olacaktır.

HAVAIST - Havalimanı Servisi

Havalimanı Özel Servisi (HAVAIST) ile şehrin merkezi noktalarına gitmeniz mümkün. Jinepol’e gelmek için Taksim Otobüsüne binmeniz gerekmektedir. Taksim’e geldikten sonra metro ya da taksi ile Jinepol’e ulaşabilirsiniz. 15 Dakikada bir düzenlenen seferler kişi başı 87 Türk Lirasıdır. 1) Taksime geldikten sonra Metro ile Jinepol’e ulaşmak için: Taksim Metrosu’na giriş yapınız ve ardından Hacıosman istikametine giden metroya bininiz. 4. Durak olan Levent durağında inip, Levent Çarşı çıkışını kullanarak Jinepol’e ulaşabilirsiniz. (Metro’da İstanbul Kart kullanılmaktadır. Binmeden önce gişelerden İstanbul Kart temin etmeniz gerekmektedir.)
2) Taksi ile 7km‘lik bir mesafe katedip, 80 Türk Lirası ödeyerek Jinepol’e ulaşmanız mümkün.

Özel Transfer Aracı

Rezervasyon gerektiren bu araçlar kişi sayısına göre binek otomobil ya da minibüs şeklinde olabilmektedir. Bununla bağlantılı olarak da fiyatta değişiklik olabilmektedir. Sizi daha havaalanı içinde isminizle karşılayıp, kliniğimize güvenli bir şekilde getiren ulaşım aracıdır. 2 Kişi için toplamda 600 Türk Lirası +KDV’lik ortalama bir ücretle transferiniz gerçekleşir.

Toplu Taşıma

M11 İstanbul Havalimanı – Kağıthane hattına biniş yaptıktan sonra; Kağıthane’den taksi vasıtasıyla kliniğimize ulaşabilirsiniz. 7 Km’lik bu mesafe için sarı taksiye ödeyeceğiniz ücret 80TL civarında olacaktır. 


Eğer metro kullanacaksanız Hacı Osman istikametine binip, Levent durağında inerek Kliniğimize yürüyerek ulaşabilirsiniz. (Jinepol’e en yakın durak M2 Metrosundaki (Yeşil Hat) Levent Durağıdır.)

İstanbul Kart

Toplu taşımada 1 kişi için geçerli ücret 9.90 Türk Lirasıdır. 2. aktarmada 7.09TL, 3. aktarmada 3.4TL ödersiniz
Güzergahınızı seçtikten sonra İstanbul Kart’ınızda yeterli bakiye olduğundan emin olunuz.
Bir çok duraktan İstanbul Kart temin edebilirsiniz. Tek kullanımlık 20TL, 2 Kullanımlık 30TL, 3 kullanımlık 50TL, 5 kullanımlık 60TL, 10 kullanımlık 110TL olarak satılmaktadır.
Tedavi süresince İstanbul’da turistik geziler de yapacağınızı düşünürseniz; yüksek bakiyeli kartlar almanız sizin için daha ekonomik olacaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniğine Gidiş

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği’ne bir çok alternatif yol izleyerek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma, Havalimanı Özel Servisi (HAVABUS), taksi ve özel transfer araçlarıyla kliniğimize ulaşmanız mümkün.

Taksi

Ulaşım için ilk alternatifiniz taksi. Yaklaşık 42km‘lik mesafede taksi; İstanbul trafiğinden fırsat bulursa hızlı bir ulaşım aracı olacaktır. Bindiğiniz taksinin mutlaka plakasını alınız. Bu sayede olası eşya unutma durumunda o taksiye ulaşabilme imkanınız vardır. Sarı Taksi ile Jinepol’e 50 dakikalık bir yolculuktan sonra ulaşırsınız ve ortalama 370Türk Lirası(Bu ücrete köprü ve otoyol ücretleri dahil değildir.) ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer turkuaz renkli ya da siyah renkli lüks taksileri tercih ederseniz ödeyeceğiniz tutar daha fazla olacaktır.

HAVABUS - Havalimanı Servisi

Havalimanı Özel Servisi (HAVABUS) ile şehrin merkezi noktalarına gitmeniz mümkün. Jinepol’e gelmek için Taksim Otobüsüne binmeniz gerekmektedir. Taksim’e geldikten sonra metro ya da taksi ile Jinepol’e ulaşabilirsiniz. Yarım saatte bir düzenlenen seferler kişi başı 50 Türk Lirasıdır. 1) Taksime geldikten sonra Metro ile Jinepol’e ulaşmak için: Taksim Metrosu’na giriş yapınız ve ardından Hacıosman istikametine giden metroya bininiz. 4. Durak olan Levent durağında inip, Levent Çarşı çıkışını kullanarak Jinepol’e ulaşabilirsiniz. (Metro’da İstanbul Kart kullanılmaktadır. Binmeden önce gişelerden İstanbul Kart temin etmeniz gerekmektedir.)
2) Taksi ile 7km‘lik bir mesafe katedip, 80 Türk Lirası ödeyerek Jinepol’e ulaşmanız mümkün.

Özel Transfer Aracı

Rezervasyon gerektiren bu araçlar kişi sayısına göre binek otomobil ya da minibüs şeklinde olabilmektedir. Bununla bağlantılı olarak da fiyatta değişiklik olabilmektedir. Sizi daha havaalanı içinde isminizle karşılayıp, kliniğimize güvenli bir şekilde getiren ulaşım aracıdır. 2 Kişi için toplamda 650 Türk Lirası ortalama bir ücretle transferiniz gerçekleşir.

Toplu Taşıma

Havaalanından M4 Metrosuna binip, Ünalan istasyonunda inerek; Metrobüs vasıtasıyla Zincirlikuyu Durağına ulaşabilirsiniz. Zincirlikuyu duruğından geçen: U2, 43R, 58N, 559C hatlarından birine binerek 2 durak sonra kliniğimize en yakın durak olan Levent durağında inebilirsiniz.

ya da

Havalimanı çıkışında otobüs duraklarını göreceksiniz. E-3 kodlu otobüs sizi Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 4. Levent’e getirecektir. Seferler 40 dakikada bir düzenlenmektedir. 4. Levent’e geldiğinizde ister metro ile, ister taksi ile kliniğimize ulaşabilirsiniz.
1) Metro ile ulaşmak için: Metroya giriş yaptıktan sonra Taksim – Yenikapı istikametine giden hatta bininiz ve sadece 1 durak sonra Levent durağında ininiz. Levent Çarşı çıkışını kullanarak Jinepol’e ulaşabilirsiniz.
2) Taksi ile 3.5km’lik bir mesafe katederek Jinepol’e ulaşmanız mümkün. Ortalama 40 Türk Lirası tutacak olan taksı yolculuğunuz 10-12 dakika sürecektir.
Buraya tıklayarak İstanbul Metro Haritasını görebilirsiniz. Jinepol’e en yakın durak M2 Metrosundaki (Yeşil Hat) Levent Durağıdır.

Istanbul Kart

Toplu taşımada 1 kişi için geçerli ücret 9.90 Türk Lirasıdır. 2. aktarmada 7.09TL, 3. aktarmada 3.4TL ödersiniz
Güzergahınızı seçtikten sonra İstanbul Kart’ınızda yeterli bakiye olduğundan emin olunuz.
Bir çok duraktan İstanbul Kart temin edebilirsiniz. Tek kullanımlık 20TL, 2 Kullanımlık 30TL, 3 kullanımlık 50TL, 5 kullanımlık 60TL, 10 kullanımlık 110TL olarak satılmaktadır.
Tedavi süresince İstanbul’da turistik geziler de yapacağınızı düşünürseniz; yüksek bakiyeli kartlar almanız sizin için daha ekonomik olacaktır.

Bu sayfa 01.01.2023 tarihinde güncellenmiştir. Tarife ve ücretlerde değişiklikten etkilenmemek adına ulaşımı sağlayıcıların kendi sitelerinden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.